АссисТАС.Страхование жизни.

Ни вы, ни мир не знают, на что вы способны, до тех пор, пока вы не предпримите попытку.

Ралф Уолдо Эмерсон


 
 

Вебинар. Идея накопления

ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЯ

Наталья Загоруйко 

"Идея накопительного

страхования жизни"

 

Презентация. Бизнес

ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЯ

Наталья Загоруйко 

"Бизнес с АссисТАС"

 

 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 16 гостей онлайн
 
Обговорення пенсійної реформи - Сергій Тігіпко
01.02.2011 15:51
PDF Печать E-mail
Видео

Другий етап обговорення пенсійної реформи розпочався сьогодні у Києві проведенням навчального семінару для представників регіональних засобів масової інформації, який відбувся за участі Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.01 лютого 2011

За його словами, головною метою другого етапу обговорення пенсійної реформи, під час якого 16 лютого відбудуться тематичні парламентські слухання, стане вироблення оптимального варіанту законопроекту, який враховуватиме інтереси суспільства.

Сергій Тігіпко повідомив, що багато пропозицій, які були надані під час обговорення, зараз розглядаються фахівцями і ввійдуть у доопрацьований законопроект. «Дуже важливо, що громадське обговорення не лише стало інформуванням суспільства про зміст та особливості реформи, а й надало нам дуже корисний зворотній зв'язок, цінні пропозиції, які обов'язково будуть враховані», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

Він додав, що залучення суспільства до дискусій щодо пенсійної реформи є свідченням відкритості Уряду.

Упродовж другого етапу обговорення пенсійної реформи відбудуться тематичні регіональні прес-клуби у Львові, Чернівцях, Сімферополі, Миколаєві, Дніпропетровську. Сергій Тігіпко підкреслив, що питання проведення пенсійної реформи в Україні обговорюватимуться також під час круглих столів та інших публічних заходів, запланованих Міністерством соціальної політики.

Сергій Тігіпко зазначив, що в рамках першого етапу громадського обговорення, яке розпочалося 21 грудня 2010 року, в усіх областях України відбулися регіональні наради з питань інформування суспільства щодо ключових аспектів реформи. У цих нарадах, зокрема, брали участь Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, голова Пенсійного фонду України Борис Зайчук, директор Інституту демографії НАН України Елла Лібанова, представники громадськості та місцевої влади.

«Інформування населення щодо питань пенсійної реформи, узагальнення та аналіз пропозицій і зауважень до відповідного законопроекту Уряд визначив як один з пріоритетів своєї роботи», - наголосив Віце-прем'єр-міністр.

Прес-служба партії «Сильна Україна»

 

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."