АссисТАС.Страхование жизни.

Чтобы избавиться от постоянной нехватки времени, следует не увеличивать рабочую неделю, а правильно планировать дела!

Правило успеха


tas.zp.ua
      
 
 

Вебинар. Идея накопления

ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЯ

Наталья Загоруйко 

"Идея накопительного

страхования жизни"

 

Презентация. Бизнес

ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЯ

Наталья Загоруйко 

"Бизнес с АссисТАС"

 

 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 33 гостей онлайн
 
Лідер на українському страховому ринку PDF Печать E-mail

LogoTAS   Шановні партнери!

Раді повідомити Вам,

що за результатами першого півріччя 2013 року СК «ТАС» є абсолютним лідером на українському страховому ринку за сумою здійснених страхових виплат згідно з рейтингом компаній зі страхування життя, оприлюднених в журналі Insurance TOP.

 

За шість місяців поточного року Компанія виконала взяті на себе зобов’язання за 430 страховими випадками та здійснила страхових виплат на суму 13,1 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року розмір страхових виплат збільшився більш ніж в 3,5 разів, в першу чергу, за рахунок виплат по довгострокових накопичувальних договорах страхування, що були укладені 10 та більше років тому, та закінчили свою дію в поточному році.  Варто зазначити, що загальна сума виплат, які Компанія планує здійснити по довгострокових накопичувальних договорах страхування в цьому році складе 33 млн. грн.

За звітний період частка виплат за ризиком «Дожиття» в загальній сумі складає  86,43%, за ризиком «Смерть» – 9,62%, за ризиком «Травматизм» – 2,47% і за іншими ризиками – 1,48%.

 

«СК «ТАС» успішно працює на ринку страхування життя з 2000 року та у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед Клієнтами. Це є першочерговою  ознакою стабільності та надійності страхової компанії. Вчасно виконанні зобов’язання – наше головне призначення. Це сприяє зростанню довіри Клієнтів до Компанії та загалом до такого фінансового інструмента, як страхування життя» - зазначив Андрій Власенко, Голова Правління СК «ТАС».

 

З повагою,

Страхова компанія «ТАС»

TAS-future

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."