АссисТАС.Страхование жизни.

Чтобы избавиться от постоянной нехватки времени, следует не увеличивать рабочую неделю, а правильно планировать дела!

Правило успеха


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 

Идея

4 вересня о 20-00

відкрита презентація

Н. Загоруйко 

"Ідея  страхування життя"

Наталья Загоруйко 
Вход в конференц-зал

 

Бизнес

5 вересня о 20-00 

відкрита презентація

А. Загоруйко 

"Страхування життя

як бизнес"

sasha 
Вход в конференц-зал

 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 85 гостей онлайн
 
Новий сервіс для Клієнтів PDF Печать E-mail

Страхова компанія «ТАС» разом із АТ «ТАСКОМБАНК» запроваджують новий сервіс для Клієнтів   LogoTAS
24.04.2013 

 

СК «ТАС» розпочала здійснювати масові виплати по договорах, які закінчили свою дію. Від початку 2013 року було виплачено вже більше 4 млн. гривень, а до кінця року ця сума сягне понад 33 млн. гривень. Для того, щоб Клієнтам компанії було зручно отримувати свої накопичення, СК «ТАС» разом із партнером АТ «ТАСКОМБАНК» запровадила нову послугу.

Суть нової послуги від СК  «ТАС» та АТ «ТАСКОМБАНК» полягає у розширенні можливостей Клієнта швидко та зручно отримувати належні йому кошти. Однією із необхідних умов отримання страхової виплати по завершенню дії Договору страхування життя є надання підтвердження факту дожиття Застрахованої особи. Як правило, такий документ складається нотаріусом. Засвідчити дожиття можливо і в головному офісі самої страхової компанії. Метою нововведення було надання інших варіантів посвідчувати факт дожиття. Завдяки новій процедурі Клієнти компанії з квітня отримали змогу здійснювати це ще й у будь-яких відділеннях АТ «ТАСКОМБАНК». Для цього Застрахованій особі достатньо звернутися у відділення Банку, не витрачаючи час та власні кошти на послуги нотаріуса або на поїздку до Головного офісу СК «ТАС».

При зверненні Клієнтів СК «ТАС» до відділення банку, спеціалісти АТ «ТАСКОМБАНК» разом із посвідченням факту дожиття Застрахованої особи безкоштовно відкриють рахунок на ім’я Вигодонабувача, а також допоможуть оформити інші необхідні для отримання виплати документи та передадуть їх до СК «ТАС».

 

по материалам

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."