АссисТАС.Страхование жизни.

Важно, чтобы вы поставили финансовые цели на период пенсии, потому что именно в это время, больше, чем в любой другой период вашей жизни, финансы будут определять ваш стиль жизни. Постановка этих целей очень индивидуальное дело, и никто не может сделать это за вас. Вы обязаны установить эти цели и определить свои приоритеты, решая для себя, что важно.

Дж. Триппон «Олигарх»


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 

Идея

4 вересня о 20-00

відкрита презентація

Н. Загоруйко 

"Ідея  страхування життя"

Наталья Загоруйко 
Вход в конференц-зал

 

Бизнес

5 вересня о 20-00 

відкрита презентація

А. Загоруйко 

"Страхування життя

як бизнес"

sasha 
Вход в конференц-зал

 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 40 гостей онлайн
 
Національний Лідер ринку накопичувального страхування життя PDF Печать E-mail

lider_2012   28 березня 2013 року в Президент готелі (м.Київ) відбулася щорічна Презентація підсумків діяльності страхового ринку України за 2012 рік та урочиста Церемонія нагородження Лідерів «Національної премії Insurance TOP».

За підсумками роботи в 2012 році Страхова компанія «ТАС» визнана лідером класу «Національний Лідер  ринку накопичувального страхування життя». Нагороду від компанії отримав Голова правління СК «ТАС» Андрій Власенко.

У своєму виступі він зазначив: «Я радий в черговий раз отримати відзнаку діяльності нашої компанії від найбільш авторитетного національного галузевого рейтингу Insurance TOP. Те, що Страхова компанія «ТАС» вже не вперше стає лідером ринку страхування життя, підтверджує правильність обраної стратегії розвитку компанії. Постійно високих результатів вдається досягати завдяки безумовному слідуванню своїй цілі – бути надійним фінансовим радником та партнером для кожного Клієнта, невпинному вдосконаленню професіоналізму кожного співробітника компанії.

Також хочеться зазначити, що відзнака у номінації «Лідер ринку накопичувального страхування життя» особлива для нашої компанії, адже СК «ТАС» почала масові виплати за довгостроковими накопичувальними програмами страхування і тільки в 2013 році наші Клієнти отримають по дожиттю виплат на суму більше 33 млн. гривень. Це найкраще свідчення того, що компанія вправно справляється зі своєю метою – завдяки накопичувальним програмам страхування життя забезпечувати Клієнтів надійною фінансовою підтримкою та надавати кожному впевненість у завтрашньому дні».

Генеральний партнер Страхової Компанії «ТАС» - ТОВ «АссісТАС Консалтинг» визнано лідером класу «Найбільш динамічний посередник на ринку страхування життя». Нагороду отримали Генеральний директор компанії Інга Сулінчак та директор-координатор В`ячеслав Гуревич. Диплом лідера вручив народний депутат України 2- 4 скликань, член Ради НБУ, екс-голова Нацфінпослуг України В. Альошин.

В інтерв`ю для цієї публікації керівники «АссісТАС Консалтинг» відмітили: «Даний результат свідчить про високі досягнення нашою компанією в сфері страхування життя, та підтверджує, що цей значний здобуток  був би неможливий без вкладу кожного співробітника компанії в нашу загальну спільну перемогу та результат. Щиро дякуємо всім фінансовим консультантам компанії за наполегливу, злагоджену і чесну працю та бажаємо подальших  перемог і досягнень на нашому спільному шляху».

 

 lider1_2012lider2_2012

 

     по материалам

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."