АссисТАС.Страхование жизни.

Просить Уолл-стрит заняться финансовым образованием населения — это все равно, что просить лису воспитать ваших цыплят.

Р.Кийосаки, Ш.Лектер «Пророчество Богатого папы»


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 32 гостей онлайн
 
Страхова компанія "ТАС" отримала рейтинг надійності PDF Печать E-mail

LogoTAS   30 липня 2012 року СК «ТАС» отримала від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» позитивну оцінку своєї діяльності за двома позиціями. За довгостроковим кредитним рейтингом Страховій компанії «ТАС» було призначено рейтинг на рівні uaA прогноз стабільний, також агентство присвоїло рейтинг надійності Страховій компанії «ТАС» на рівні  uaAins. При рейтингуванні використовувалась повна фінансова звітність СК «ТАС» за період з 2007 року по перший квартал 2012 року включно.

Рейтинг на рівні uaA свідчить про те, що компанія відрізняється високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими фінансовими інститутами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Надійність страхових компаній з рейтингом uaAins знаходиться на високому рівні. Їх платоспроможність, репутація та лояльність по відношенню до клієнтів вище, ніж у страхових компаній України з більш низьким рівнем рейтингу. Також низька ймовірність виникнення проблем зі своєчасним здійсненням страхових виплат або поверненням накопичених страхових сум.

Агентство «Кредит-Рейтинг» надає своїх послуги з 2001 року та є першим спеціалізованим рейтинговим агентством в Україні. З 2003 року рейтингові оцінки агентства офіційно визнаються Міністерством фінансів України. З 2004 року «Кредит-Рейтинг» - уповноважене агентство Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України для присвоєння кредитних рейтингів суб'єктам господарювання, галузям економіки й регіонам. З початку своєї діяльності агентство надало 1146 рейтингів, в тому числі 11 рейтингів надійності страхових компаній.

Високу оцінку своїй діяльності СК «ТАС» вдалося отримати завдяки інформаційній та фінансовій відкритості, відсутності заборгованості по фінансових зобов’язаннях, високому рівню страхових резервів та стабільному розвитку компанії в цілому.

Інформація про присвоєння рейтингу, крім українських ЗМІ, буде опублікована в міжнародних інформаційних системах REUTERS та BLOOMBERG.

 

по материалам

    

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."