АссисТАС.Страхование жизни.

Основной смысл построения бюджета в том, чтобы понять, откуда приходят и куда уходят ваши деньги.

В.Савенок «Как составить личный финансовый план»


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 31 гостей онлайн
 
Нова акційна програма страхування "Зимовий оберіг"
01.08.2012 17:33
PDF Печать E-mail

Шановні Інго Олександрівно та В’ячеславе Марковичу!

Страхова Компанія «ТАС» пропонує Вашій увазі нову акційну програму страхування життя «Зимовий оберіг». Нова програма вводиться з метою активізації продажів та є допоміжним інструментом для залучення потенційних клієнтів і розширення страхового захисту за діючими договорами страхування.

Програма «Зимовий оберіг» є ризиковою програмою страхування життя та надає захист у зимовий період, який є найбільш травматичним. Програма є безандерайтинговою та передбачає значну фінансову підтримку і мінімум виключень із страхових випадків.

Звертаємо увагу, що порядок укладання договору за новою програмою відрізняється від інших програм. Договір страхування за програмою «Зимовий оберіг» укладається в двох екземплярах за підписом Клієнта та СК «ТАС» та не передбачає заповнення Клієнтом заяви на страхування.

Умови програми страхування життя «Зимовий оберіг», порядок укладання та шаблон договору з усіма додатками надаються.

Програма страхування життя «Зимовий оберіг» передбачає гарантований подарунок для кожного клієнта від СК «ТАС» - «Ледохід». Ледохід - пристрій проти ковзання взуття, що використовується для забезпечення стабільної ходьби або бігу по щільному снігу і льоду. Оскільки отримання травм і ушкоджень в результаті падіння у зимовий період зростає удвічі, ледохід є ідеальним подарунком, що дозволяє зберігати виняткову стійкість під час ожеледиці та запобігає падінню на слизьких поверхнях.

Програма страхування «Зимовий оберіг» також передбачає подарунки для фінансових консультантів. У період з 01.08.12р. по 31.10.12р. проводиться Акція для фінансових консультантів «Готуй сани влітку». Переможці Акції отримають цифровий фотоапарат та зимовий відпочинок у Карпатах.

Детальні умови Акції «Готуй сани влітку» додаються.

Просимо Вам довести до відома фінансових консультантів інформацію щодо переваг нової акційної програми «Зимовий оберіг» та умов Акції «Готуй сани влітку».

З найкращими побажаннями та впевненістю у плідній та взаємовигідній співпраці.

 

З повагою,

Страхова Компанія «ТАС»

TAS-future

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."