АссисТАС.Страхование жизни.

Не изменив то, каким вы являетесь, вы всегда будете иметь то, что вы уже получили.


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 18 гостей онлайн
 
Новий проект
14.07.2012 19:41
PDF Печать E-mail

BogdanШановні колеги!Nataliy_Z

Наші керівники, Богдан Каплан і Наталія Загоруйко, почали реалізацію нового спільного проекту. Його суть полягає в створенні ітерактивного Тренінгового Центру, на якому вони будуть  ділитись своїм досвідом, своїми знаннями, вміннями, набутими впродовж 10 років в системному бізнесі.

Більш детальніше суть проекту представлена на інформаційних ресурсах Б.Каплана - на сайті та на блозі.

 

Тут же зроблено  деякі роз’яснення для партнерів по бізнесу, директорів, співробітників "АссісТАС Консалтинг".

Основні  зусилля, пов’язані з новим проектом, будуть спрямовані на підвищення професійного рівня всіх консультантів "АссісТАС Консалтинг".

Велика кількість керівників для розвитку своїх структур їздить в регіони, витрачаючи при цьому свій фізичний ресурс, час, гроші, енергію. При цьому результати поїздок бувають різні - це залежить і від лідерів на місцях і від стану здоров’я самого керівника, погоди, транспорту і т.д. і.т.п.

Всі  напрацювання наших керівників будуть якісним додатком до зусиль співробітників та особистого спілкування.

Цей  проектом буде корисним всім нам. Не дивлячись на те,  поряд  консультанти чи ні, на  сайті всі регулярно будуть отримувати різноманітні практичні рекомендації, засвоювати методики, підвищувати професійну майстерність.

Вже незабаром заплановано провести серію навчальних вебінарів, серію аудіо-уроків мотиваційного характеру, тощо.

В планах - підготовка консультантів до самостійного проведення вебінарів у своїх дирекціях чи структурах, зустрічі на сторінках сайту з успішними людьми компанії, використання їх досвіду, надання для  послуг  конференц-кімнат і багато інших іноваційних задумів.

 

Звичайно, можна було б обмежити доступ до Тренінгового Центру тільки для консультантів нашої компанії. Але, наші  керівники прийняли рішення піти іншим шляхом:  вирішили зробити цей ресурс абсолютно відкритим і отримати з цього додаткові дивіденди!!!  Дивіденди у вигляді приходу в наші команди нових людей, які познайомляться з нами завдяки Тренінговому Центру. Адже відома і правильна наступна методика: "Перш, ніж щось отримати, поділись тим, що сам маєш". Саме її  і маємо намір дотримуватись.

 

То ж, шановні колеги, якщо ви вважатимете за доцільне, щоб ваші структури отримували якісний, перевірений нами на практиці матеріал, шліфували свою майстерність за допомогою наданих  методик, алгоритмів, порад - ласкаво просимо до Тренінгового Центру "ПРОФІ".

Відкриття - 20 липня о 10-00.

Запрошуємо!

 

З повагою,

Богдан Каплан, Наталія Загоруйко


+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."