АссисТАС.Страхование жизни.

Не ной и не носись со своими неудачами, учись на них

Билл Гейтс


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 31 гостей онлайн
 
Повідомлення СК "ТАС" PDF Печать E-mail

Повідомлення СК "ТАС"    LogoTAS 

Шановні клієнти СК "ТАС"!

Повідомляємо Вам показники діяльності СК «ТАС» за підсумками 2011 року.
Обсяг страхових премій за 2011 рік склав 136 млн. 819 тис. грн. (+ 7% у порівнянні з 2010 роком).
Протягом 12 місяців 2011 року було укладено 24 467 договорів страхування життя.
Загальна кількість застрахованих осіб збільшилась до 85 886 чоловік.
Розмір активів Страхової Компанії станом на 31 грудня 2011 року склав 545 млн. 866 тис. грн. (+ 22% у порівнянні з 2010 роком).
Страхові резерви станом на 31 грудня 2011 року склали  418 млн. 248 тис. грн. (+ 34% у порівнянні з 2010 роком).
Протягом 2011 року було здійснено страхових виплат на суму 5 млн. 462 тис. грн. (+ 32% у порівнянні з 2010 роком).

          У 2012 році Страхова Компанія «ТАС» планує примножити існуючі досягнення, збільшити клієнтську базу, впровадити нові сервіси та удосконалити рівень професіоналізму у страхуванні життя. Одним з основних напрямків стратегічного розвитку Страхової Компанії «ТАС» на наступні роки є розширення партнерів з перестрахування великих ризиків. Взаємодія з декількома партнерами з перестрахування дає можливість компанії бути більш гнучкою в питаннях розвитку страхових продуктів та користуватися провідними інструментами та досвідом відомих лідерів з перестрахування.

         Одночасно стратегічні плани розвитку СК «ТАС» співпали з рішенням Мюнхенського Перестрахувального Товариства (Munich RE) про припинення діяльності на українському ринку перестрахування. Причиною цього рішення керівництво Munich RE вказало зміну стратегії подальшого ведення бізнесу на міжнародних ринках.
         У зв’язку з цим, протягом 2012 року буде здійснена поетапна зміна партнера СК «ТАС» з перестрахування. При цьому обов’язки, що вже були прийняті Munich RE, будуть виконуватися у повному обсязі до моменту їх передачі новому партнеру СК «ТАС» з перестрахування.
         Звертаємо Вашу увагу, що зміна партнера з перестрахування ніяким чином не впливає на виконання зобов’язань СК «ТАС» перед Клієнтами та Партнерами. Кожного року, від початку своєї діяльності, Страхова Компанія «ТАС» підтверджує позицію національного лідера ринку страхування життя в Україні не тільки за обсягами страхових премій, кількістю клієнтів та якістю клієнтського сервісу, але й за основними показниками фінансової стабільності та платоспроможності.
         За останні 5 років Компанія збільшила розмір активів практично у 5 разів: зі 119 470 тис. грн. до  545 866 тис. грн. Розмір страхових виплат з 2007 по 2011 рік склав більше 13 мільонів гривень. При цьому, участь перестраховика у страхових виплатах СК «ТАС» з кожним роком скорочується. Прикладом цього є зменшення участі перестраховика у страхових виплатах СК «ТАС» протягом останніх 5 років:

table

        Щодо фактичного запасу платоспроможності Страхової Компанії «ТАС», то він становить 36% від суми резервів довгострокових зобов’язань. При цьому, згідно Законодавства, нормативний запас платоспроможності страховика встановлено у розмірі 5% від суми резервів довгострокових зобов’язань. Отже, фактичний запас платоспроможності СК «ТАС» перевищує затверджений Законом мінімум у 7 разів.

         Все це ще раз підтверджує фінансову стабільність компанії та можливість самостійно та своєчасно виконувати зобов’язання перед Клієнтами у повному обсязі. Взаємодія з перестраховиком є лише одним з елементів додаткових гарантій виконання Компанією своїх зобов'язань перед Клієнтами та забезпечення диверсифікації великих ризиків Страхової Компанії.

         Нові партнери СК «ТАС» з перестрахування будуть обрані з ТОП-5 світових перестрахувальних товариств. Щодо вибору нового партнера з перестрахування буде повідомлено додатково.
Страхова Компанія «ТАС» налаштована і надалі плідно працювати в обраних напрямках та прагне залишатися надійним партнером на ринку страхування життя України.

 

Источник  http://www.taslife.in.ua

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."