АссисТАС.Страхование жизни.

Когда вы перестаете видеть цель, то начинаете замечать препятствия. 

Билл Ньюмен "Парите вместе с орлами"


tas.zp.ua
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 41 гостей и 1 пользователь онлайн
 
Практикум «Як заробити 1 000 000 в убезпеченні життя» в Житомире PDF Печать E-mail

mil2,3,4 березня в м.Житомир відбувся практикум «Як заробити 1 000 000 в убезпеченні життя».  

 

ВІДГУКИ

Я задоволена тим, що у мене є можливість навчатись у найкращих фахівців, отримуючи комплекс так званих «вітамінів» для зростання нашого бізнесу.

Фінансовий консультант Наталія Фещенко

Тренінг – це практичне навчання, яке допомогло мені зрозуміти основні фактори роботи з клієнтом. Я визначили для себе, що мій спокій, психологічне налаштування та практичне відпрацювання матеріалу допоможе мені досягти успіху. Я вважаю, що такий тренінг – один з основних методів навчання і підготовки працівників.

Фінансовий консультант Валентина Козаченко

Тренинг, проведенный Александром Загоруйко, помог мне четче понять систему работы с клиентами и методику ее применения на практике.

Менеджер Инна Шарапанюк

На семінарі я не просто дізналась багато нового, я відкрила для себе нові можливості. Навчилась мріяти «правильно» і суттєво змінила свої плани на майбутнє. Окремо і велике дякую хочу висловити нашому керівнику Олександру Загоруйко.

Фінансовий консультант Юлія Сидоренко

На тренінгу розклали все «по поличкам». Найкраща форма навчання – тренінг, кращий вчитель – досвід.

Менеджер-інструктор Віктор Шарапанюк

На мою думку, такі тренінги дуже ефективні. Доволі комплексно, за невеликий час викладено максимум потрібної, легкодоступної інформації, яка надзвичайно цікава та необхідна для використання нами – фінансовими консультантами. Чітко сформована покрокова система успішної бізнес-кар`єри. На тренінгу висвітлені питання, що змушують серйозно замислитись над своїми мріями, цілями та спонукають до певних дій.                      P.S. Бажаю всім успіхів та великих досягнень. Дякую!

Фінансовий консультант Ігор Опанасюк

Тренинг проходил очень динамично, интересно, мотивационно. Я научилась писать список+100, писать планы, правильно планировать встречи, грамотной работе с клиентами, а также рекрутированию. Самое главное, что я еще раз убедилась в высоком профессионализме А.Загоруйко, в эффективности моих руководителей и сильной команде. Я получила море информации и желание работать, заключать договора.

Финансовый консультант Наталья Голендзовская

Очень понравилось! Было много отличного материала. Что я взял для себя: мечта – двигатель всего; мы не продаем – мы помогаем людям; большая перспектива и личностный рост. И еще много интересного.

Финансовый консультант Александр Голендзовский

В такому тренінгу я приймаю участь вдруге. Разом зі мною цього разу були нові обличчя, чому я дуже радий. Бути повторно на тренінгу – користь, звичайно велика, але вона буде набагато більшою, якщо проводити такі заходи зі своєю командою. Надзвичайно важливо мати можливість отримувати знання від досвідченого фахівця. Так, як це зробив Олександр Загоруйко, на мою думку, рідко хто зробить. Наступний тренінг я очікую з великим нетерпінням. Такий ресурс просто гріх не використати в нашій цікавій та складній роботі.

Менеджер Олег Талько

 

Фото отчет практикума в Житомире:  
+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval