АссисТАС.Страхование жизни.

Когда вы перестаете видеть цель, то начинаете замечать препятствия. 

Билл Ньюмен "Парите вместе с орлами"


tas.zp.ua
      смт. Гвардійське (АРК) м. Дніпропетровськ Дніпропетровська областьм. ЖитомирЗакарпатська областьм. ЗапоріжжяЗапорізька областьАР Кримм. Лубним. Львівм. Мукачевом. Полтавам. Ужгородм. Тячівм. Феодосія
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 18 гостей онлайн
 
СК ТАС: зміни в шаблонах Заяв на страхування життя PDF Печать E-mail

LogoTASШановні Інго Олександрівно та В’ячеславе Марковичу!

 

Повідомляємо Вам, про те, що Страхова Компанія «ТАС» змінює шаблони Заяв на страхування життя. Причиною внесення змін до Заяв на страхування життя є виконання вимог законів України «Про захист персональних даних» та «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму».

Основні зміни, що було впроваджено у Заявах на страхування життя:

1. Передбачено надання письмової згоди Страхувальника, Застрахованої особи та Вигодонабувачів на збирання, обробку АТ «СК «ТАС» (приватне) їх персональних даних, та передачу таких даних третім особам з метою виконання та супроводження Договору страхування життя:

1.1.  Вигодонабувач підтверджує згоду особистим підписом у блоці «Вигодонабувачі» (перша сторінка Заяви);

1.2.  Страхувальник та Застрахована особа підтверджують свою згоду особистим підписом у блоці «Підписи сторін» (друга сторінка Заяви).

2. Блок «Додаткові питання до Страхувальника» (перша сторінка Заяви) – передбачає питання до Страхувальника відносно мети укладення Договору страхування життя та рівня доходу родини. Ці питання є обов’язковими для заповнення згідно Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму». У разі відсутності відповідей на питання цього блоку, буде сформовано уточнення щодо надання необхідної інформації у повному обсязі та передано Клієнту.

3. Додано строк дії Заяви на страхування у блоці «Підписи сторін» (друга сторінка Заяви) та у Декларації Страхувальника (зворотна сторона Заяви).

4. До Декларації Страхувальника додано наступну інформацію:

4.1.  до пункту 3 - набрання чинності Договору страхування за програмою «Додатковий захист»: «Договір страхування за програмою «Додатковий захист» набирає чинності з 00 годин 00 хвилин третього дня після дня надходження страхового внеску на розрахунковий рахунок чи в касу Страховика в повному обсязі або у частині, обумовленій Договором страхування, але не раніше дати зазначеної в Договорі страхування (Полісі)».

4.2.  пункт 9 – умови дії Договору страхування за програмою «Додатковий захист» у випадку відсутності планових платежів за Договором або розірвання Договору за основною програмою:

«Я погоджуюсь з тим, що:

§   у разі редукування або внесення змін згідно п.5 цієї Декларації до Договору за програмою «ТАС – Лайф» або «ТАС – Капітал», що був укладений відповідно до даної Заяви, Договір за програмою «Додатковий захист» (що також був укладений відповідно до даної Заяви) продовжує свою дію за умови надходження планових платежів за цим Договором. У випадку відсутності планових платежів за Договором за програмою «Додатковий захист»,  Договір припиняє свою дію по закінченню пільгового періоду після дати планового платежу;

§   у разі розірвання Договору за програмою «ТАС – Лайф» або «ТАС – Капітал», що був укладений відповідно до даної Заяви, Договір за програмою «Додатковий захист» (що також був укладений відповідно до даної Заяви) припиняє свою дію на найближчу планову дату платежу, а залишок наперед сплачених внесків повертається Страхувальнику за вирахуванням вартості розрахунково-касового обслуговування.»

5. Наприкінці Декларації Страхувальника передбачена відмітка Страховика про прийняття на страхування (повне або часткове прийняття запропонованих Страховиком умов).

На зворотному боці Заяви знаходиться скорочений варіант Опитувальника для Страхувальника, Застрахованої особи та Вигодонабувачів, який підлягає обов’язковому заповненню згідно вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму». Кожна з вищезазначених осіб має відповісти на питання Опитувальника, а також затвердити інформацію особистим підписом, зазначити свої прізвище, ім’я та по батькові, та дату заповнення Опитувальника. Опитувальник включає питання щодо належності особи до однієї з нижчеперелічених категорій громадян: публічні діячі, державні службовці першої або другої категорії (роз’яснення додається) та приватні підприємці. У разі наявності позитивних відповідей на питання скороченого Опитувальника необхідно заповнити повний варіант Опитувальника. Заповнений Опитувальник передається до СК «ТАС» разом із Заявою на страхування. Шаблон повного варіанту Опитувальника додається.

У разі, якщо не будуть заповнені будь-які блоки у Заяві на страхування життя, буде сформовано уточнення щодо надання необхідної інформації у повному обсязі та передано Клієнту. У разі відсутності підписів Вигодонабувачів у заяві на страхування та/або в Опитувальнику, буде сформовано уточнення та передано Клієнту.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

1.      з 1-го червня 2012 року до Страхової Компанії «ТАС» приймаються Заяви на страхування лише за новим шаблоном. Заяви на страхування за попередніми шаблонами будуть прийматися до розгляду до 31.05.2012 року включно.

2.      з 1-го квітня 2012 року Заяви старого зразку до Страхової Компанії ТАС будуть прийматися до розгляду лише у разі наявності заповненого скороченого Опитувальника для Страхувальника, Застрахованої особи та Вигодонабувачів (а у разі наявності позитивних відповідей на питання Опитувальника – ще й повного Опитувальника). Зразки Опитувальників (скороченого та повного) додаються. У разі відсутності заповненого скороченого та, у разі необхідності, повного Опитувальника, або у випадку їх неповного заповнення чи відсутності підписів Вигодонабувачів, буде сформовано уточнення щодо надання необхідної інформації у повному обсязі, та передано Клієнту.

 

Просимо Вас повідомити фінансових консультантів про зміну шаблонів Заяв на страхування життя СК «ТАС».

З найкращими побажаннями і впевненістю в тому, що наша співпраця буде плідною та взаємовигідною.

ДОПОЛНЕНИЕ к заявлениям на страхование старого образца

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."