АссисТАС.Страхование жизни.

Основной смысл построения бюджета в том, чтобы понять, откуда приходят и куда уходят ваши деньги.

В.Савенок «Как составить личный финансовый план»


tas.zp.ua
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 40 гостей и 1 пользователь онлайн
 
Практикум «Як заробити 1 000 000 в убезпеченні життя» в Евпатории PDF Печать E-mail

24 – 26 лютого в місті Євпаторія ( АР Крим) відбувся практикум  «Як заробити 1 000 000 в убезпеченні життя».

Учасниками тренінгу були співпрацівники 113,114 та 139 дирекцій.

Жоден учасник не залишився байдужим до почутого.

По сьогоднішній день не вщухають емоції, висловлювання подяки та задоволення від спілкування з бізнес – тренером.

Цього разу ділився своїм досвідом та був справжнім фахівцем своєї справи наймолодший в компанії АссісТАС менеджер – координатор Загоруйко Олександр.

Переважна більшість учасників була молодь, яку Олександр переконав, що бізнес убезпечення життя це бізнес молодого покоління. А старшим учасникам було трішки соромно за себе та за свої результати.

Учасники запевняють, що практикум з участю Олександра було схоже на театральне дійство з відпрацюванням практичних навиків серйозного фінансового бізнесу!

Прошу зауважити, що жоден учасник практикуму не належав до його власної команди.

Я точно знаю, що проводити навчання консультантам паралельних структур це з одного боку велика відповідальність, а з іншого боку це можливість швидкого професійного росту. Олександр це розуміє, саме тому в свої 24 роки планує стати директором компанії.

Та, його турне продовжилося:   28,29 лютого робота з структурою в місті Запоріжжя,  1 березня Дніпропетровськ,   2,3,4 практикум в місті Житомир.

Саме так може відбутися справжній лідер!

Географія бізнесу несе в собі не тільки масштабність бізнесу, та масштабність мислення.

За 10 років діяльності в нашій компанії я переконалася, що у тих консультантів, які не обмежуються побудовою бізнесу в рамках свого міста бізнес розвивається динамічніше..

Консультант, який виїздить за межі міста набагато швидше формується, як справжній керівник, бо кожного разу потрібно готуватися ( школи, рекомендації, налагодження взаємовідносин).

Ще варто зауважити, що коли ви в іншому регіоні, то в вашому місті хтось інший бере на себе відповідальність за організацію навчальних процесів, а це також розвиток вашої команди.

Існує ще ряд інших факторів які сприяють розвитку вашого бізнесу коли ви його розвиваєте в різних регіонах України, але спочатку створіть тили у вашому регіоні.

 

З повагою директор – координатор 12 рівня Загоруйко Наталія

 

С 24 по 26 февраля в городе Евпатории состоялся практикум , где бизнес тренером был молодой но уже зрелый , опытный и авторитетный в системном бизнесе Загоруйко Александр. Мы получили неимоверное удовольствие, общаясь с молодым, умным, амбициозным лидером, который знает, чего он хочет. И свое умение и знание Саша Загоруйко в течение трех дней передавал финансовым консультантам, которые собрались на этом тренинге. Мы получили неоценимые знания для успешной работы на страховом рынке Украины, практические наработки, методики для правильного построения своего бизнеса. На протяжении всего тренинга все были открыты для информации, откровенны в общении, активно обсуждали вынесенные на рассмотрение вопросы, в зале царила позитивная атмосфера, которая настраивала присутствующих на максимальную эффективность данного мероприятия, что подтверждает педагогические способности нашего бизнес - тренера Саши Загоруйко.

 

Команда города Евпатории

Дроздова Вера 4 уровень

 

24 ,25 и 26 февраля в Евпатории прошел потрясающий тренинг «Как заработать миллион в страховании жизни». Проводил тренинг менеджер координатор   Александр Загоруйко. Энергия, страсть, убежденность ведущего передались всем участникам – 25 часов напряженной работы, теории, практики, общения-и никакой усталости! Три дня мощной трансформации людей с самым разнообразным опытом и возрастом в убежденных и уверенных в своем деле Финансовых Консультантов. Я получила от тренинга огромное желание действовать и получать результат, достойный уважения Я поняла, какая большая ответственность ложится на финансового консультанта за результат его работы с клиентом и новым партнером. Александр показал высочайший уровень профессионализма сконцентрированный в четко и коротко изложенной информации. Как стать профессионалом? как найти и правильно быстро подготовить партнеров? Как построить успешный бизнес? Как исполнить свои самые смелые мечты? Ответы на эти вопросы дал тренинг. Огромное спасибо!

Коськина Светлана, 114 дирекция

 

Фото отчет про практикум в Евпатории:

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
vladlen86   |Registered |04-03-2012 00:44:12
avatar Дякуємо за теплі слова про нашого керівника!!!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval