АссисТАС.Страхование жизни.

Чтобы избавиться от постоянной нехватки времени, следует не увеличивать рабочую неделю, а правильно планировать дела!

Правило успеха


tas.zp.ua
 
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 41 гостей и 3 пользователей онлайн
 
Попередні підсумки діяльності СК «ТАС» (страхування життя) за поточний 2011 рік
02.12.2011 22:04
PDF Печать E-mail

TAS

Страхова компанія «ТАС» (страхування життя ), яка входить до Групи «ТАС», підвела попередні підсумки року, що закінчується.

За 11 місяців 2011 року був впроваджений  ряд проектів з поліпшення сервісу для клієнтів, розширена мережа продаж та запропоновані нові страхові продукти.

В цьому році значно спрощено платіжний сервіс. Тепер клієнти СК «ТАС» мають можливість сплачувати страхові внески за допомогою платіжних карт на веб-сторінці компанії, а також у мережі терміналів ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», що охоплює усю територію України.


Крім того, компанія запропонувала нову послугу, що дозволяє клієнтам, які зареєстровані на сайті, бачити статус своїх запитів та відслідковувати процес врегулювання страхових випадків.

В зв’язку зі збільшенням кількості клієнтів мережа регіональних офісів СК «ТАС» поповнилась 6 новими філіями у Кіровограді, Миколаєві, Сімферополі, Херсоні, Харкові та Чернігові і тепер нараховує 17 власних представництв. Розширення бізнесу та відкриття нових офісів заплановано й на 2012 рік.

Як і раніше, СК «ТАС» велику увагу приділяє диверсифікації страхового портфелю. У 2011 році розроблена спеціальна програма, яка розрахована на виплату страхових премій при наступі критичних захворювань. Найближчим часом буде запущено програму пенсійного страхування, популярну за кордоном, яка передбачає не тільки накопичення коштів, але й захист громадян від ряду ризиків.

Голова правління СК «ТАС» Андрій Власенко відзначив: «Конкуренція на ринку страхування життя дуже висока. Тому клієнти обиратимуть компанію, яка спроможна запропонувати їм найпривабливіші страхові програми, вигідні тарифи і найкращий сервіс. Ми використовуємо кращий український та міжнародний досвід для того, щоб бути такою компанією і пропонувати нашим клієнтам високий рівень обслуговування, надавати впевненість в якості послуг нашої компанії та всю необхідну інформацію для прийняття зваженого рішення при страхуванні життя.»

За повідомленням прес-служби СК "ТАС"

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."