АссисТАС.Страхование жизни.

Важно начать планирование как можно в более раннем возрасте. Когда я говорю это на своих занятиях, большинство слушателей одобрительно кивают. Никто не оспаривает важности планирования. Проблема в том, что очень мало людей реально делают это.

Р.Кийосаки, Ш.Лектер «Руководство Богатого папы по инвестированию»


tas.zp.ua
 
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 41 гостей и 1 пользователь онлайн
 
СК «ТАС» здійснила виплати по дожиттю за довгостроковими договорами
16.11.2011 16:45
PDF Печать E-mail

584671_3  У 2011 році страхова компанія «ТАС» завершує перший етап виплат по дожиттю за 10-річними довгостроковими договорами накопичувального страхування життя. 14 клієнтам, які десять років тому застрахували своє життя в СК «ТАС», належить виплата гарантованих договорами сум.

У 2000 році СК «ТАС» стала однією з перших українських компаній, що запропонували послугу із страхування життя на вітчизняному ринку. Компанія проводить виплати по дожиттю з 2005 року. За 6 років клієнти СК «ТАС», що уклали договори страхування на 5-річний термін отримали більше 427 тис. грн. А в 2011 році закінчилася дія перших десятирічних договорів, і були здійснені виплати по дожиттю. Довгострокові накопичувальні договори страхування життя є найбільш затребуваними серед клієнтів компанії. Цей вид страхування забезпечує клієнтам гарантоване накопичення і примноження капіталу, а також надає захист у випадках настання смерті або інвалідності.

«Десять років тому укладення довгострокових договорів було подією для компанії, оскільки клієнти довіряли нам свої заощадження на тривалий термін. Тому зараз виплати по дожиттю за цими договорами - така сама особлива подія. Ми довели, що компанія виконує зобов'язання, є надійною і стабільною. З кожним роком виплат по дожиттю за довгостроковими договорами буде все більше. Так, наступного року планується виплатити близько 3 млн. грн., а вже в 2013-му об'єм виплат складе понад 30 млн. грн.

Позитивні відгуки клієнтів і ділова репутація нашої страхової компанії підвищують кредит довіри споживачів до СК «ТАС» і накопичувального страхування життя в цілому», - відзначає Андрій Власенко, Голова Правління СК «ТАС».

 

 За повідомленням прес-служби СК "ТАС"

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."