АссисТАС.Страхование жизни.

Чтобы избавиться от постоянной нехватки времени, следует не увеличивать рабочую неделю, а правильно планировать дела!

Правило успеха


tas.zp.ua
 
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 49 гостей онлайн
 
Сергій Тігіпко: «Головна мета реформ - забезпечити всім українцям високу зарплату і гідну пенсію» PDF Печать E-mail

Ми починаємо отримувати перші результати соціально-економічних реформ.    Так Віце-прем'єр-міністр, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко прокоментував оприлюднені показники діяльності Пенсійного фонду у першому півріччі.

SLT Зростання власних надходжень фонду склало 21,1% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а доходи перевищили 66  млрд гривень – це більше, ніж планувалося.

 За словами Сергія Тігіпка, «спільними зусиллями влади та бізнесу забезпечено прискорене післякризове відновлення економіки.  Промислове виробництво в цьому році зросло на 8,5%. Звідси - зменшення безробіття, підвищення попиту на кваліфіковану робочу  силу, зростання зарплати і відрахувань до Пенсійного фонду».

 «Недаремними виявилися і заходи для боротьби з тіньовою економікою, - говорить віце-прем'єр. - Зокрема, тепер ПДВ автоматично  відшкодовується тільки підприємствам, на яких середня зарплата більш ніж у два з половиною рази вища від мінімальної. Це  спонукало багатьох власників підвищити офіційну зарплату співробітників».

За словами Сергія Тігіпка, важливим етапом пенсійної реформи стануть заходи з «осучаснення» пенсій, які дозволять вже найближчим часом підняти виплати понад 60% українських пенсіонерів щонайменше на 100 гривень. «Але це лише початок. Ми маємо запустити накопичувальну пенсійну систему і провести через парламент закони щодо легалізації заробітних плат і робочих місць, - заявив лідер «Сильної України». - Тільки так ми зможемо забезпечити підвищення рівня життя українців».

Прес-служба партії «Сильна Україна»

Обновлено ( 14.07.2011 09:52 )