АссисТАС.Страхование жизни.

Успех состоит в том, чтобы подняться на ноги на один раз больше, чем вам доведется упасть.

Билл Ньюмен "Парите вместе с орлами"


tas.zp.ua
 
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 12 гостей и 2 пользователей онлайн
 
Конкурсний марафон від компанії «АссісТАС» PDF Печать E-mail

Поїздкою до Баварії з 27 по 30 вересня завершився п’ятимісячний марафон для найуспішніших менеджерів з продажів від компанії «АссісТАС». Серед численних конкурсантів лише п’ять співробітників компанії дійшли до фіналу і отримали шанс відвідали фестиваль пива «Octoberfest» у Мюнхені. Поїздка була головним призом за підсумками мотиваційного конкурсу, який систематично проводиться компанією для менеджерів. Компанія «АссісТАС» постійно приділяє увагу досягненням своїх менеджерів і стабільно заохочує їх за активну роботу з клієнтами.


Керівництво компанії завжди індивідуально підходить до підготовки різноманітних заходів для співробітників. Напередодні поїздки до Німеччини була спланована цікава екскурсійна програма і підібрані туристичні маршрути. Переможці конкурсу отримали змогу відвідати відомі місця Мюнхена, такі як: старовинні церкви Святого Михайла Архангела і Святого Петра, стару і нову ратушу Мюнхена та старий замок Віттельсбахів. Родзинкою цієї подорожі був щорічний фестиваль пива «Octoberfest», до якого приєдналися і співробітники «АссісТАС» на лузі Тереза. Це свято відоме у всьому світі, як свято пива та веселощів. Саме в цьому році йому виповнилось 200 років з дня заснування у 1810 році, коли спадкоємець престолу баварський принц Людвіг і принцеса Тереза Саксонська святкували своє весілля.

Поїздка до дивовижного і самобутнього міста, де жили і творили такі великі люди, як Томас Манн, Василь Кандинський, Ріхард Штраус залишила незабутні враження і відгуки задоволення у переможців конкурсу.

Для довідки: ТОВ «АссісТАС» пропонує на ринку професійне комплексне фінансове обслуговування клієнтів та є стратегічним партнером за програмами страхування життя ПАТ «Страхова компанія «ТАС».

Прес-центр ПАТ "СК ТАС"

+/-
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
+/- Комментарии
Добавить новый Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."