Пошук

Розширений пошук

Реєстрацiя

Логін
Пароль
Увійти 

Забули пароль Забули пароль

Реєстрацiя Реєстрацiя

Оголошення

30 грудня 2010

ПИТАННЯ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ НАДХОДЯТЬ ВІД ГРОМАДЯН ПІД ЧАС ОБГОВОРЕННЯ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ

далi...»

28 грудня 2010

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ ПРО ЗАХОДИ ЩОДО ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ

далi...»

Новини

Про підсумки роботи Пенсійного фонду Вінниччини у 2010 році та пріоритетні завдання на 2011-й йшлося 1 лютого на підсумковій колегії головного управління.

3 лютого 2011

Про підсумки роботи Пенсійного фонду Вінниччини у 2010 році та пріоритетні завдання на 2011-й йшлося 1 лютого на підсумковій колегії головного управління. Серед учасників заходу – начальник контрольно-ревізійного управління ПФУ Шуляк А.П., заступники начальника головного управління, начальники управлінь та відділів ГУ, керівники структурних підрозділів.

далi...»

Пенсійна реформа не має альтернативи

2 лютого 2011

1 лютого в Чернівецькому прес-клубі реформ обговорювали зміни до пенсійного законодавства та удосконалення соціальної підтримки найуразливіших верств населення. З журналістами зустрілися начальник головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області Романів М.В., начальник головного управління праці та соціального захисту населення Сеньків Б.К., консультант – координатор з виконання заходів проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги» по Чернівецькій області Л. Мар’янчук.

далi...»

Пенсійна реформа прискорює ходу

2 лютого 2011

Мета інформаційного забезпечення реформування пенсійної системи – донести та роз’яснити основні позиції пенсійної реформи до якомога більшої кількості жителів області. За період інформування особливості урядових ініціатив вже донесено до більше як сто тисяч громадян області у живому спілкуванні. Так 31 січня заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Марія Квятківська зустрілася із трудовим колективом Державного архіву Хмельницької області, якому також презентувала урядовий законопроект щодо проведення пенсійної реформи.

далi...»

У рамках інформаційної кампанії з роз’яснення заходів Уряду щодо реформування соціальної та пенсійної сфер на Рівненщині відбулася прес-конференція для місцевих засобів масової інформації.

2 лютого 2011

На питання журналістів щодо особливостей пенсійного реформування в Україні відповідав Василь Петняк – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області-начальник управління пенсійного забезпечення.

далi...»

Проблемні питання державних сільськогосподарських підприємств, які діють на території Калинівського району, що на Вінниччині, вирішувались 31 січня на виробничій нараді

2 лютого 2011

Проблемні питання державних сільськогосподарських підприємств, які діють на території Калинівського району, що на Вінниччині, вирішувались 31 січня на виробничій нараді при першому заступнику голови ОДА Івану Мовчану. Участь у обговоренні і вирішенні нагальних проблем зазначеного району взяли представники виконавчої влади обласної адміністрації, податкової, Пенсійного фонду області, головного управління агропромислового розвитку, економіки, голова Калинівської райдержадміністрації.

далi...»

На Луганщині триває ообговорення пенсійної реформи.

1 лютого 2011

31 січня в приміщенні обласної бібліотеки ім. Горького заступник начальника головного управління Васильєва Т.М. та начальник Головного управління соціального захисту населення Поліщук Е.А. взяли участь у засіданні прес – клубу. На прес – конференції були присутні представники засобів масової інформації області.

далi...»

На Рівненщині відбулося засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

31 сiчня 2011

На Рівненщині відбулося засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, одним з питань порядку денного якого було обговорення проекту Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.

далi...»

Соціальна та пенсійна реформи: як реформування позначиться на житті українців» - це питання розглядалося під час засідання Чернігівського прес-клубу реформ 28 січня

31 сiчня 2011

З журналістами зустрілися представники головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Помилуйко М.О. – заступник начальника - начальник управління пенсійного забезпечення, Яворська Т.Ф. – заступник начальника - начальник відділу надходження доходів, Симанчук С.Г. – начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян. Також участь у засіданні прес-клубу взяли представники головного управління праці та соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації.

далi...»

28 січня в Дніпропетровській області відбулася пряма лінія в редакції газети «Комсомольская правда» з роз’яснення пенсійного законодавства і реформування соціальної та пенсійної систем

31 сiчня 2011

У рамках інформаційної кампанії з роз’яснення пенсійного законодавства і реформування соціальної та пенсійної систем 28 січня в Дніпропетровській області відбулася пряма лінія в редакції газети «Комсомольская правда». На численні запитання журналістів та дзвінки читачів відповідали заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області-начальник управління пенсійного забезпечення Наталія Корнійчук та заступник начальника управління пенсійного забезпечення військовослужбовців і деяких категорій громадян Тетяна Лень.

далi...»

В Миколаївській області відбувся семінар з питань реформування системи соціального страхування в Україні

31 сiчня 2011

28 січня заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Захарова С. Я. та начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Ємельянова О.Л. взяли участь у семінарі з питань реформування системи соціального страхування в Україні, організованому обласною радою профспілок області. У семінарі взяли участь працівники бухгалтерських служб профспілкових організацій підприємств та установ області.

далi...»

27 січня відбулося засідання Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Раді міністрів АРК

31 сiчня 2011

27 січня заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим Людмила Іванівна Кращенко взяла участь в засіданні Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Раді міністрів АРК.

далi...»

27 січня фахівці органів Пенсійного фонду України м. Севастополя взяли учать у соціально-політичній програмі «В курсі справи» місцевої телерадіокомпанії «1 Севастопольський»

31 сiчня 2011

Тема реформування системи пенсійного забезпечення продовжує гостро хвилювати севастопольців. Сьогодні у всіх регіонах країни тривають публічні слухання та громадське обговорення законопроекту від 13.12.2010 року № 7455 «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». 27 січня у прямому ефірі телеканалу «1 Севастопольський» у соціально-політичному ток–шоу «В курсі справі» аргументи «За» та «Проти» пенсійної реформи в Україні висловлювали відповідно представники Пенсійного фонду України та профспілкових організацій міста.

далi...»

27 січня в м.Севастополі відбувся семінар з питань проведення пенсійної реформи

31 сiчня 2011

Головне управління Пенсійного фонду України в м.Севастополі та управління державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим та м.Севастополі провели семінар для спеціалістів кадрових служб державних органів м. Севастополя з питань нововведення у нормативно-правовій базі щодо проходження державної служби та проведення пенсійної реформи в Україні. Семінар зібрав близько 60 працівників кадрових служб державних органів виконавчої влади в м. Севастополя.

далi...»

Сьогодні відбулося розширене засідання правління Пенсійного фонду України за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка

28 сiчня 2011

Сьогодні відбулося розширене засідання правління Пенсійного фонду України за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка, на якому розглядалися підсумки роботи органів Пенсійного фонду України у 2010 році та завдання на 2011 рік щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення. На заході також були присутні начальники головних управлінь Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, керівництво ПФУ і Мінсоцполітики та представники ЗМІ.

далi...»

Громадське обговорення пенсійної реформи на Херсонщині

28 сiчня 2011

У рамках інформаційної кампанії з роз’яснення заходів Уряду щодо реформування пенсійної системи 26 та 27 січня 2011 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонській області проведено цілу низку заходів:

далi...»

15:57 (03.02.2011) Про підсумки роботи Пенсійного фонду Вінниччини у 2010 році та пріоритетні завдання на 2011-й йшлося 1 лютого на підсумковій колегії головного управління.

14:50 (02.02.2011) Пенсійна реформа не має альтернативи

14:49 (02.02.2011) Пенсійна реформа прискорює ходу

14:47 (02.02.2011) У рамках інформаційної кампанії з роз’яснення заходів Уряду щодо реформування соціальної та пенсійної сфер на Рівненщині відбулася прес-конференція для місцевих засобів масової інформації.

14:45 (02.02.2011) Проблемні питання державних сільськогосподарських підприємств, які діють на території Калинівського району, що на Вінниччині, вирішувались 31 січня на виробничій нараді

15:20 (01.02.2011) На Луганщині триває ообговорення пенсійної реформи.

10:23 (01.02.2011) Затверджено показник середньої зарплатної плати за листопад 2010року

16:47 (31.01.2011) Інформація щодо видачі свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

16:42 (31.01.2011) На Рівненщині відбулося засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

16:29 (31.01.2011) Соціальна та пенсійна реформи: як реформування позначиться на житті українців» - це питання розглядалося під час засідання Чернігівського прес-клубу реформ 28 січня

Розробник: ЗАТ Софтлайн

© Пенсійний фонд України

   Проект USAID "Впровадження пенсійної реформи в Україні"