АссисТАС.Страхование жизни.

Жизнь — как фирма, торгующая по почте. Мы получаем именно то, что заказали.

Бодо Шеффер «Путь к финансовой независимости»


tas.zp.ua
 
 
 
 
 
 

Сейчас на сайте:

Сейчас 102 гостей онлайн
 
Планування успіху PDF Печать E-mail

Наталія Загоруйко, Директор – координатор

На одному з базових семінарів пролунав заклик: «Цільтеся у Місяць, якщо промахнетесь, усе одно будете серед зірок!» Сьогодні нема дефіциту літератури, де написано, як досягати успіху. Та статистика — річ вперта, і вона доводить: тільки 10 % людей можуть частково виконати те, що приведе їх до успіху, хоча ми читаємо одні й ті самі книжки.

Френка Беттджера я вважаю одним зі своїх вчителів. Саме завдяки рекомендаціям у книзі «Вчера неудачник, сегодня преуспевающий коммерсант», які я виконувала, укладалися угоди. Саме там я впер-ше прочитала. як страховий агент ставив перед собою мету увійти в рейтинг найуспішніших агентів країни і заробляти $250 000 на рік. Це було просто неймовірно, бо на той час він був останнім у рейтингу і його річний гонорар сягав $11 000. Для досягнення своєї мети він розробив конкретний план дій, проаналізував свою діяльність, і... він заробив свої $250 000 на рік! 

Для мене це було зайвим доказом, що все можливо, потрібно тільки чітко знати, чого ви бажаєте, і я теж поставила перед собою мету зробити все, щоб наша команда займала лідируючі позиції в рейтингу компанії «АссісТАС». Мета давно стала реальністю: 70% найуспішніших співпрацівників компанії члени нашої команди. Сталося те, в що мало хто вірив. Але саме тому, що це була не тільки моя ціль, а прагнення всієї команди - бути кращими - так і сталося.

Коли мій син почив вчитися в інституті, потрібно було знімати квартиру. Придбати квартиру в іншому місті я не мала можливостей. Тоді вирішила взяти кредит і мати своє майно — це було краще, ніж п'ять років віддавати комусь гроші. Для того щоб купити квартиру і зробити ремонт, мені потрібно було $10 000.

Коли я почала збирати документи для кредиту, то знайшлася людина, яка погодилася дати мені ці гроші у кредит і без процентів. Чому це сталося? Бо я точно знала, скільки мені потрібно грошей, і на що вони мені потрібні.

Пройшло декілька років, і поруч з квартирою сина продавалася така ж сама квартира, але вже за $19 000. Враховуючи, що це перший поверх, дві спарені квартири, це буде добре капіталовкладення на майбутнє. Знову прийнявши рішення купити квартири, я звернулася до чоловіка: «Василько, поруч з квартирою сина продасться ще одна, за $19 000. а у мене вже е 400 гривень, купуємо?». Чоловік мене, звичайно не підтримав і цілий місяць не міг заспокоїтися, як я можу бути такою авантюристкою. Але рішення було прийняте, ціль була прописана в часі і в цифрах. Мені терміново потрібні були гроші! І тут компанія «АссісТАС» оголошує на два місяці подвоєну комісію. І ви розумієте, що питання $19 000 було вирішено!

Те, на чому ми сконцентровуємо свою увагу, обов'язково збільшується: обсяги, гроші, нерухомість. Один з наших співпрацівників, заробляючи 1500 гривень на місяць, запланував заробити 5000 гривень! Це була велика ціль, і вони була записана. До 29 числа було зароблено 4600 гривень. І до нашого колеги прийшли з пропозицією бути тамадою, за що йому запропонували 400 гривень, і таким чином ціль - 5000 гривень —була досягнута!

Наступна історія ще раз підтверджує, що неможливого немає! Згідно з маркетинг-планом компанії мені повинні були подарувати автомобіль, і Генеральний директор Інга Сулінчак наполягала зарані подбати про гараж, бо автомобіль Дуже дорогий і не повинен бути на вулиці. В моєму органайзері з'явилася нова ціль: протягом трьох місяців знайти гараж. Я сконцентрувала свою увагу на необхідності придбати гараж. І мої пошуки закінчилися тим, що 24 вересня ми всією родиною переїхали у власний будинок на 353 кв. м, у дворі якого є два гаражі.

Якщо цілі чіткі, вони збуваються. Автомобіль, будинок, гараж — все є! Що далі?

Таке запитання я сама собі задала, бо неможливо жити без цілі, без планів. Натхнення це те, що нас спонукає на дії. І знову з'явилася нова ціль: у місті Ужгороді мати власний бізнес-центр. Звичайно, прописані дати і немає жодних сумнівів, що буде саме так, бо я зараз сконцентровуюся саме на цьому і для цього у мене є моє ШАЛЕНЕ БАЖАННЯ.

А тепер скажіть мені, будь ласка, у кого ще залишились сумніви, що прописані мрії збуваються? Класно! Молодці! До цього я і прагнула!

Плани та цілі — це невід'ємна частина успіху.

Я вірю и те, що всі, хто їх досі не писав, зараз же почнуть писати! Давайте згадаємо правила формулювання цілей. Цілі пишуться:

• у позитивному ключі, бажано без частки «не»;
• у теперішньому часі;
• з усіма подробицями (строки здійснення в тому числі);
• по відношенню до себе (не ставляться на інших):
• по максимуму;
• з кармічним захистом (нехай це або щось краще гармонійно увійде в моє життя і принесе найвище благо всім, кого це стосується; нехай це відбудеться, якщо це принесе користь мені, моїй сім'ї, людям). 

Після написання цілей треба поставити свій підпис, заявляючи всесвіту, що прийняли рішення діяти в напрямку здійснення власних цілей. Запланований успіх це кінцевий результат, а ось як до нього дійти — це наше наступне завдання. Чому один може заробити мільйон за 3 роки, а інший робить нібито те ж саме, але результат далекий від бажаного. Щоб результат був краще, давайте навчимося ефективно використовувати свій час на ті дії, які приносять нам гроші. Як в цьому розібратися?

З розумних книжок ми знаємо: 80% вашого часу забирають справи, які не приносять вам грошей, 20 % всього, що ми робимо, приносить нам 80% прибутків. Як робити менше і при цьому заробляти більше? Витрачати якомога менше сил та енергії, а заробляти більше? Цікаво? Що ж, давайте з цим розберемося в наступних номерах журналу «ДЕЛО ЖИЗНИ».

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
+/- Комментарии
Поиск
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."